Виробництво і відділ продажів знаходяться за адресою:

Вул. Миколи Руденка, 67-А, м. Дніпро, 49130, Україна
Приймальня генерального директора:
(056) 374-87-46 (номер тимчасово не працює)
(067) 634-43-51
e-mail: secretar@kviten.dp.ua

Відділ кадрів:
(050) 361-06-95
(050) 421-11-52
Надсилати резюме на адресу
e-mail: L.Garafonova@kviten.dp.ua

Виробництво:

Начальник цеха №1 (вафлі, грильяж)
Мирошниченко Вероніка Анатоліївна
(050) 481-21-98
e-mail: V.Miroshnichenko@kviten.dp.ua

Зам. начальника цеха №2 (бісквітно – кремова продукція)
Чуніхіна Оксана Васильєвна
(050) 362-78-05
e-mail: O.Chunihina@kviten.dp.ua

Зам. начальника цеха фасовки (круп, чаю, спецій)
Худяков Євген Олексійович
(050) 320-65-45
e-mail: E.Khudyakov@kviten.dp.ua  


Контакти з питань співпраці та пропозицій

Відділ постачання:

Менеджер з закупівель пакувального матеріалу (плівка, корекс)
Тицкун Олена Петрівна
(050) 320-36-32
e-mail: A.Tytskun@kviten.dp.ua

Менеджер з закупівель харчової сировини (мука, цукор, яйця та ін.)
Хмылева Светлана Ивановна
(066) 221-54-71
e-mail: S.Khmyleva@kviten.dp.ua

Менеджер з закупівель матеріалу для Служби головного механіка
Олещенко Олексій Михайлович
(050) 362-73-20
e-mail: A.Oleshenko@kviten.dp.ua

Менеджер з закупівель матеріалу для Технічної служби
Греченко Андрій Анатольович
(050) 421-34-47
e-mail: A.Grechenko@kviten.dp.ua 

Відділ з продажу:

Регіональний менеджер з продажу по Східному та Центрально – Східному регіону
Степаненко Олександр Іванович
(050) 480-12-88
e-mail: A.Stepanenko@kviten.dp.ua

Регіональний менеджер з продажу по Західному та Центральному регіону
Калініченко Юрій Миколайович
(050) 481-21-89
e-mail: Y.Kalinichenko@kviten.dp.ua

Менеджер з фірмової та роздрібної торгівлі
Бабак Юрій Володимирович
(050) 421-76-86
e-mail: Y.Babak@kviten.dp.ua


Відділ з логістики:

Начальник відділу логістики
Рожко Володимир Петрович
(050) 456-29-24
e-mail: V.Rozhko@kviten.dp.ua


Технічна служба:

Головний енергетик
Єжов В’ячеслав Ярославович
(050) 856-57-08
e-mail: V.Ezhov@kviten.dp.ua

 

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.