Повітряні креми, шоколадні помадки, ароматна випічка та ідеї смачних начинок – це моє життя і моє хобі родом з дитинства. Моя мама – дуже хороший кондитер, тому різноманітні смаколики і солодощі оточували мене з народження. Я була першим дегустатором всіх нових матусиних рецептів.

Вже тоді я точно знала, що теж стану кондитером.

Солодка продукція кондитерської фабрики «Квітень» – це моє дітище. Посада головного технолога великого кондитерського підприємства дуже відповідальна. На мені лежить контроль за смаковими якостями продукції, її зовнішнім виглядом, розробка новинок, а також контроль за дотриманням норм і стандартів при виробництві кондитерських виробів. До слова, з цим на КФ «Квітень» дуже строго !!

Кондитер – технолог це, свого роду, алхімік, я б сказала – чарівник, який повинен вміло поєднувати різноманітні інгредієнти і при цьому точно знати смак, який він хоче отримати. Мені здається, у мене і моєї команди це виходить. Адже фабрику «Квітень» знають і люблять! Про це говорить і зростання продажів нашої кондитерки, і кількість індивідуальних замовлень.

Моя професія творча. Я завжди перебуваю в пошуку і прагненні створити щось нове, незвичайне. Солодка продукція «Квітень» ніколи не була однотипною і одноманітною. І зараз ми не зупиняємося на досягнутому. Хочемо дивувати наших покупців, адже продукція у нас непроста! Вона обов’язково повинна викликати позитивні емоції, приносити радість і насолоду.

 

Головним критерієм успіху КФ «Квітень» я вважаю злагодженість колективу і прагнення до наших спільних цілей – бути кращими, бути гідними поваги покупців. Як головний технолог кондитерської фабрики «Квітень», сміливо заявляю – наша продукція створена з душею!

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.