Кондитерська фабрика «Квітень» створює нові робочі місця

Опубліковано: 5 Липня, 2017 в 6:30 pm Категорії: Новости индустрии

Підприємство за два останніх роки розширило штат своїх співробітників на чверть. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомила генеральний директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень» Валентина Бібо.

«В даний час на підприємстві працює понад 1400 співробітників, тоді як в 2015 році їх було близько 1200 чоловік. Щорічно ми приймаємо на роботу близько 150 нових співробітників, які проходять місячний цикл навчання і наставництва за розробленими на підприємстві програмами. Робота на новому технологічному обладнанні вимагає сучасних знань і навичок, тому середній вік наших співробітників складає 41 рік », підкреслила Валентина Бібо.

За словами Генерального директора підприємства, така увага до роботи з персоналом обумовлена двома факторами. Перш за все, поєднання молодості з достатнім професійним досвідом, гнучкість і креативність в прийнятті рішень дозволяє колективу підприємства швидко освоювати нові види продукції, застосовувати технологічні новинки, що підвищує якість і привабливість наших виробів для споживачів.

Разом з тим це і відповідь на виклики ринку. «Сьогодні в харчовій галузі гостро стоїть питання забезпеченості кваліфікованим персоналом, – зазначила Валентина Бібо, – фахівці затребувані на ринку. Занепад вітчизняної системи підготовки харчовиків на тлі зростання конкурентних пропозицій роботи за кордоном спонукає нас реагувати. Тому наявність на нашому підприємстві власної програми підбору, навчання, мотивації персоналу розглядається як одна з головних складових стратегії розвитку ».

Довідка

ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень »працює на кондитерському ринку України з 2001 року і спеціалізується на виробництві борошняних і бісквітної-кремових кондитерських виробів. Підприємство також має у своєму розпорядженні багатофункціональними виробничими потужностями з фасування продуктів харчування. В даний час на підприємстві працює три цехи, на яких щодоби виробляється 20 тонн кондитерських виробів і фасується 400 тонн продуктів харчування. Продукція ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень »випускається згідно ДСТУ ISO22000: 2007 під торговими марками« ТМ «Квітень», ТМ «Bravissimo», ТМ «Смачно!», ТМ «Солодка мрія», а також СМТ компанії «АТБ-Маркет» ТМ «Своя Лінія», ТМ «Розумний Вибір».

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.