Кондитерська фабрика «Квітень» стабільно нарощує обсяги виробництва і реалізації продукції

Опубліковано: 5 Липня, 2017 в 6:35 pm Категорії: Новости индустрии

Кондитерська фабрика «Квітень» швидкими темпами нарощує свою частку на ринку України. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомила генеральний директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень» Валентина Бібо.

«У 2015 році обсяг реалізації продукції нашої фабрики становив 4832 тонн, або 1,18% від загальноукраїнського обсягу реалізації кондитерських виробів. До кінця 2017 роки ми плануємо вийти на показники обсягу реалізації у 8 445 тонн, що становить 2,04% кондитерського ринку України. Таким чином, приріст склав 41%, що є одним з найбільш високих в галузі », – підкреслила вона.

Найбільш швидкими темпами розвивається виробництво бісквітно-кремової групи кондитерських виробів – тортів, тістечок, рулетів, печива, круасанів та кексів. Якщо в 2015 році фабрика випустила 2157 тонн цього виду продукції, то в 2016 році цей показник становив 2843 тонн, а в 2017 році планується показник – 4490 тонн.

Запорукою успіху Генеральний директор підприємства вважає правильну маркетингову стратегію і постійне технічне переоснащення фабрики. «Ми постійно вивчаємо споживчий попит, аналізуємо тенденції ринку і зміни купівельних настроїв. Сучасне австрійське, чеське, італійське обладнання, автоматизовані лінії є однією з гарантій випуску якісної продукції, дозволяють підтримувати задані технологічні параметри на різних етапах виробництва », зазначила Валентина Бібо.

Довідка

ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень »працює на до кондитерському ринку України з 2001 року і спеціалізується на виробництві борошняних і бісквітної-кремових кондитерських виробів. Підприємство також має у своєму розпорядженні багатофункціональними виробничими потужностями з фасування продуктів харчування. В даний час на підприємстві працює три цехи, на яких щодоби виробляється 20 тонн кондитерських виробів і фасується 400 тонн продуктів харчування. Продукція ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень »випускається згідно ДСТУ ISO22000: 2007 під торговими марками« ТМ «Квітень», ТМ «Bravissimo», ТМ «Смачно!», ТМ «Солодка мрія», а також СТМ компанії «АТБ-Маркет» ТМ «Своя Лінія», ТМ «Розумний Вибір».

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.