Кондитерська фабрика «Квітень» забезпечує високий рівень контролю якості продукції

Опубліковано: 5 Липня, 2017 в 8:28 pm Категорії: news

На кондитерській фабриці «Квітень» впроваджений і діє жорсткий контроль якості і безпеки продукції, що випускається відповідно до ДСТУ ISO22000: 2007. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомила Генеральний директор ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень» Валентина Бібо.

З 1 січня 2017 року на українському харчовому ринку діють нові вимоги (номенклатура та вимоиі до назв ДСТУ 7680 до: 2015. Чіннійвід 01.01.2016 року наказом №45от 28.05.2015г ДП «УкрНДНЦ»), спрямовані на підвищення якості і безпеки продуктів харчування. Впровадження міжнародних стандартів в роботу харчової галузі відкриває перед нами нові перспективи, але одночасно вимагає і значною віддачі з боку виробників, зазначила Валентина Бібо.

«Наше підприємство завчасно пройшло процедуру сертифікації за системою ХАССП. (Англ. Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP)). Ця система забезпечує контроль на всіх етапах виробництва харчових продуктів, будь-якій точці процесу виробництва, зберігання і реалізації продукції. Для впровадження системи ХАССП виробники зобов’язані не тільки досліджувати свій власний продукт і методи виробництва, але і застосовувати цю систему і її вимоги до постачальників сировини, допоміжних матеріалів, а також до системи оптової та роздрібної торгівлі. В середньому лабораторія підприємства за день перевіряє понад 30 видів найменувань вхідної сировини та до 10 позицій пакувального і допоміжного матеріалу, а також проводиться контроль більше 30 позицій готової кондитерської продукції », підкреслила Валентина Бібо.

Довідка

ТОВ «Кондитерська фабрика «Квітень» працює на кондитерському ринку України з 2001 року і спеціалізується на виробництві борошняних і бісквітної-кремових кондитерських виробів. Підприємство також має у своєму розпорядженні багатофункціональні виробничі потужності з фасування продуктів харчування. В даний час на підприємстві працює три цехи, на яких щодоби виробляється 20 тонн кондитерських виробів і фасується 400 тонн продуктів харчування. Продукція ТОВ «Кондитерська фабрика« Квітень »випускається згідно ДСТУ ISO22000: 2007 під торговими марками« ТМ «Квітень», ТМ «Bravissimo», ТМ «Смачно!», ТМ «Солодка мрія», а також СМТ компанії «АТБ-Маркет» ТМ «Своя Лінія», ТМ «РозумнійВибір».

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.