На прилавках магазинів АТБ в Дніпрі з’являться освячені паски

Опубліковано: 30 Квітня, 2021 в 11:02 am Категорії: news

У середу, 28 квітня, на кондитерській фабриці «Квітень», яка входить до групи компаній корпорації АТБ, провели обряд освячення великодніх пасок безпосередньо на виробництві. Такі дії зробили для того, щоб люди не ризикували власним здоров’ям і могли повноцінно відсвяткувати Великдень.

Обряд освячення прямо в кондитерському цеху провів секретар Дніпропетровської єпархії ПЦУ, протоієрей Іван Лопушанський.

Священик виголосив молитву і окропив святкові паски святою водою. Після цього він побажав усім вірянам міцного здоров’я і многая літа.

“В першу чергу освятили паски для тих людей, у яких не буде можливості прийти в храм. Йдеться про людей, які хворіють або знаходяться в зоні ризику. Ми живемо не в простий час, під час пандемії. Тому краще не ризикувати своєму здоров’ям або здоров’ям інших, а просто купити в магазині вже освячену паску “, – сказав Протоієрей Іван Лопушанський. “Особливої ​​різниці між заздалегідь освяченими пасками і тим, які окропили в храмі безпосередньо в день Пасхи, немає. Читаються одні й ті ж молитви. Тому вони будуть мати таку ж благодать “.

Священик побажав усім жителям країни, щоб якомога швидше закінчилася пандемія і все могли повернутися до звичного способу життя. Відзначимо, що в цьому році храми прийматимуть охочих освятити кошики. Однак Протоієрей Іван Лопушанський нагадав про важливість дотримання карантинних норм та закликав всіх приходити в масках і дотримуватися безпечної дистанції.

«Освячення пасок перед тим, як вони роз’їдуться по магазинах, стало доброю традицією фабрики «Квітень» і торгової мережі АТБ. Другий рік поспіль ми проводимо ритуал освячення пасок безпосередньо на виробництві і пропонуємо покупцям АТБ купувати вже освячені паски », – зазначив директор з виробництва кондитерської фабрики Квітень Андрій Курінний.

Також Андрій Курінний додав, що сьогоднішній захід – необхідний крок. Віряни і люди, які дотримуються церковних традицій, зможуть купити вже освячені паски і при цьому зайвий раз не ризикувати своїм здоров’ям, відвідуючи масові скупчення людей біля храмів.

Вже завтра, 29 квітня, 20 тисяч великодніх пасок від кондитерської фабрики «Квітень» будуть доступні городянам на прилавках 100 магазинів торгової мережі АТБ в Дніпрі, Царичанці, Новоолександрівці, Обухівці і Таромском.


Директор з виробництва кондитерської фабрики «Квітень» Андрій Курінний.


На прилавках магазинів АТБ в Дніпрі з’являться освячені паски.

Обряд освячення провели прямо на кондитерській фабриці «Квітень», яка входить до групи компаній Корпорації АТБ.


Обряд освячення  в кондитерському цеху провів секретар Дніпропетровської єпархії ПЦУ, протоієрей Іван Лопушанський.

Такі дії зробили для того, щоб люди не ризикували власним здоров’ям і могли повноцінно відсвяткувати Великдень.Священик побажав усім вірянам міцного здоров’я і многая літа.


29 квітня 20 тисяч великодніх пасок від кондитерської фабрики «Квітень» будуть доступні городянам на прилавках 100 магазинів торгової мережі АТБ в Дніпрі.

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.