Кондитерська фабрика «Квітень» дарує гормон радості

Опубліковано: 29 Червня, 2017 в 11:11 am Категорії: news

Кондитерська фабрика «Квітень» – багатофункціональне сучасне підприємство, давно і успішно працює на харчовому ринку України. Про його досягнення, цілі та завдання в інтерв’ю інформагентству «Придніпров’я» розповіла Генеральний директор підприємства Валентина Бібо.

Кор .: Валентина Григорівна, наскільки солодка життя в кондитерській індустрії?

Валентина Бібо: Скажу так – воне цікаве, динамічне, але вже точно не дуже солодке. Харчова галузь, в тому числі і кондитерський сегмент, в останні роки зазнали великих труднощів у зв’язку з падінням купівельного попиту, переформатуванням ринку. Тому цілком природньо, значно загострилася конкуренція, в тому числі і з боку тіньового сектора. Але результати початку цього року обнадіюють, – кондитерка виходить з кризи. Наша фабрика за останній рік збільшила обсяг реалізації продукції на третину – з 6031 до 8445 тонн різноманітної кондитерської продукції. Зараз активно продовжуємо нарощувати темпи і обсяги своєї роботи.

Кор .: Як підприємство відчуває себе на кондитерському ринку?

Валентина Бібо: Впевнено і оптимістично. Кондитерська фабрика «Квітень» працює на ринку з 2001 року і сьогодні входить в 15 найбільших виробників в Україні. Підприємство спеціалізується на виробництві борошняних і бісквітної-кремових кондитерських виробів, як у ваговому, так і в фасованому форматі. Це торти, тістечка, рулети, печива, вафлі, кекси, всього понад 20 тонн на добу.

На фабриці працюють два кондитерських цеху: перший випускає бісквітної-кремову, слоено-дріжджову, здобне печиво і східні солодощі, другий – зайнятий виробництвом вафельної і грильяжної продукцією. Щодня ми відвантажуємо нашу бісквітної – кремовоую продукцію в 653 магазина і кондитерські вироби в 880 магазина, практично у всіх регіонах України.

Всі процеси максимально автоматизовані, що дозволяє підтримувати задані технологічні параметри на різних етапах виробництва. У нас встановлено сучасне австрійське, італійське, чеське обладнання.

Кор .: Покупець задоволений?

Валентина Бібо: Зростання реалізації продукції і розширення географії поставок говорить сама за себе. Але ніщо не дається просто так. Кондитерський бізнес дуже специфічний, тут багато що залежить від сезонності, від модних тенденцій ринку, і, безумовно, від фінансової можливості покупця. Адже тортами, тістечками, вафельками не харчуються, – ними ласують. Дарувати гормон радості – велика відповідальність.

Тому на нашому підприємстві першорядну увагу приділяється контролю якості продукції, що випускається та аналізу ринку. Ми працюємо за вимогами системи менеджменту безпеки продуктів харчування відповідно до ДСТУ ISO 22000: 2007. Лабораторією підприємства щодня перевіряється більше 30 найменувань вхідної сировини, до 10 позицій пакувального і допоміжного матеріалу, більше 30 позицій продукції, що випускається.

Щотижня проходять дегустаційні поради, проводиться аналіз продажів, обговорюються результати маркетингових досліджень, проведення акцій. відгуків і побажань покупців, які надходять нам через соціальні мережі, на електронну пошту і гарячу лінію.

Сьогодні ринок щільно насичений найрізноманітнішою кондитерської продукцією і за споживача потрібно боротися.

Кор .: Яким чином на підприємстві вдається досягати балансу в такому жорсткому трикутнику – ціна, якість, переваги?

Валентина Бібо: Перш за все, організаційно-технологічно. Налагоджені поставки якісної сировини, автоматизовані лінії виробництва, зберігання і доставки продукції, неухильне дотримання технології при постійному контролі якості. Але все це добре працює, якщо у вас є кваліфікований і вмотивований персонал. В даний час на кондитерській фабриці працює більше 1400 співробітників, середній вік – 41 рік. Кваліфікація і досвід, з одного боку, і молодість, креативність, гнучкість – з іншого, створюють свого роду інкубатор нових ідей і підходів. На підприємстві працюють спеціальні програми з навчання нових співробітників, мотивування персоналу. Беручи до уваги, що ми розширюємо штат приблизно на 150 чоловік в рік, це значний обсяг роботи.

Кор .: Які у підприємства, враховуючи пожвавлення кон’юнктури на ринку, найближчі плани?

Валентина Бібо: Ми будемо нарощувати обсяги виробництва і реалізації нашої кондитерської продукції. На даний момент виробничі потужності нашого підприємства дозволяють повністю задовольняти потреби клієнтів на внутрішньому ринку України. Однак ми не виключаємо вихід і на зовнішні ринки.

Одночасно з цим буде рости і напрямок фасування сипучих продуктів харчування, яке ми розвиваємо з 2010 року. Зараз ми фасуємо близько 400 тонн продукції на добу. Це цукор, крупи, макаронні вироби, спеції, снеки і інше. У планах підприємства на 2018 рік – придбання сучасного обладнання для фасування кави і пакетованого чаю.

Кондитерська фабрика «Квітень» бачить своє майбутнє як багатофункціональне сучасне підприємство харчової галузі України.

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.