Подвійна вигода: в «АТБ» у Дніпрі з 10 квітня продають освячені паски

Опубліковано: 11 Квітня, 2023 в 2:07 pm Категорії: news

 

10 квітня на кондитерській фабриці “Квітень”, що входить до групи компаній корпорації АТБ, провели обряд освячення пасок безпосередньо на виробництві. Тому з сьогоднішнього дня 20 тисяч пасок кондитерської фабрики «Квітень» вагою 150 та 230 грамів будуть доступні покупцям на прилавках 100 магазинів торгової мережі у Дніпрі, Новоолександрівці, Обухівці та Підгородному.
 

Така традиція була започаткована корпорацією під час пандемії коронавірусу, щоб люди не ризикували власним здоров’ям і могли повноцінно відсвяткувати Великдень. Під час повномасштабного вторгнення, коли безпекова ситуація в країні дуже нестабільна, в АТБ вирішили продовжити цю традицію.
 

«З побажанням Миру, Згоди та якнайшвидшої Перемоги для кожної української родини наші освячені паски вже сьогодні з’являться у супермаркетах АТБ», — розповів директор з виробництва кондитерської фабрики «Квітень» Андрій Курінний.
 


Начальник відділу якості харчових продуктів кондитерської фабрики «Квітень» Галина Лінник розповіла, що паски рік у рік випікаються за встановленою рецептурою, яка дуже подобається споживачам. І найголовніше – у кожну паску працівники підприємства вкладають частку своєї душі.

«Ми використовуємо лише натуральні продукти найвищої якості. Тому і термін реалізації недовгий – близько двох тижнів. Пекти будемо до п’ятниці, 14 квітня. Замовлень дуже багато. Загалом плануємо виготовити до 80 тисяч виробів», – розповіла вона.
 

Протоієрей Дніпровської Єпархії Православної Церкви України Іван Лопушанський, який провів обряд освячення пасок, зазначив, що споживання саме освячених продуктів на Великдень є дуже важливим.

 

«Вже цього тижня ми відзначатимемо найбільше християнське свято – Світле Христове Воскресіння. Це Перемога життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Я бажаю всім нам, щоб Господь дарував Перемогу, а люди, які вживатимуть у їжу ці освячені паски, мали здоров’я та Боже благословення», – сказав він.

 

 

 

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.