З 1 травня у Дніпрі та Дніпровському районі у магазинах “АТБ” можна купити освячені паски

Опубліковано: 2 Травня, 2024 в 9:21 am Категорії: news

Вже скоро християни будуть відмічати Великдень. Не в усіх є час та можливість приготувати паски власноруч. Компанія “АТБ” потурбувалась про клієнтів.

З 1 травня в її магазинах можна буде купити паски, які вже освячені.

Їх печуть на кондитерській фабриці “Квітень”.

1 травня церемонію освячення на фабриці провів протоієрей Віталій Лопушанський. Він подякував колективу за їх працю та побажав усім перемоги й гарних великодніх свят.

“Паска – це хліб, це символ нашого життя. Ми сьогодні живемо у такий непростий час. Безперечно, що кожне свято, а особливо Пасха,  – це ще раз і ще раз велика надія. Тому ще Пасха – це перемога, перемога життя над смертю, перемога добра над злом, світла над темрявою”, – відмітив Віталій Лопушанський.

Паски виготовлені за традиційною рецептурою, яка перевірена роками.

“Освячення великодніх пасок перш ніж вони роз’їдуться магазинами вже стало доброю традицією для фабрики “Квітень” та мережі магазинів “АТБ”. Щорічно ми безпосередньо на виробництві проводимо обряд освячення перш ніж вироби потраплять до магазинів. Сьогодні ми освячуємо близько 17 тисяч пасок. Усього їх буде близько 80 тисяч штук”, – розказав директор з виробництва кондитерської фабрики “Квітень” Андрій Курінний.

Придбати паски з 1 травня можна у супермаркетах “АТБ” у Дніпрі, Обухівці, Таромському та Новоолександрівці. Щодня до Великодня вони з’являтимуться на полицях магазинів мережі, тож їх вистачить на всіх охочих.

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.