“Солодке у Вас життя” говорять мені багато людей, коли дізнаються, що я керівник кондитерської фабрики. І в чомусь вони праві! Аромат ванілі і прянощів, свіжої випічки і мармеладу, оточують мене і мій колектив щодня. Ми працюємо з такою продукцією, яка вимагає до себе не просто уважного відношення, а душевності і залученості у виробництво. Велика частина співробітників фабрики “Квітень” звичайно ж жінки. Саме дбайливі руки мам і бабусь щодня випікають і прикрашають наші солодощі.

Мене часто запитують: «Чи складно дарувати людям гормон радості”?. Не скажу, що легко! Знаю точно, що дуже відповідально!! Мені здається, Дніпровская фабрика “Квітень”, як один з найбільших виробників кондитерської галузі, з цим завданням справляється успішно! Наш асортимент величезний і кожен споживач знайде для себе що-небудь за смаком. Хрусткі вафлі, ніжні круассаны, ароматний мармелад і зефір, величезний вибір тортів і рулетів вже давно стали улюбленими ласощами для багатьох українців. Ми постійно відстежуємо споживчу активність до тієї або іншої продукції нашого виробництва і намагаємося догодити покупцеві і відповідати його смаку.

За останні декілька років кондитерська фабрика “Квітень” значно наростила своє виробництво! Звідси висновок – нам довіряють! Сьогодні на підприємстві працює два потужних кондитерських цехи : перший випускає бісквітно-кремову, листково-дріжджову, здобну цукрову і пастильну продукцію, другий – спеціалізується на виробництві вафель та грильяжу. Також фабрика ” Квітень” має ще і цех з розфасовки сипкої продукції, який не зупиняється ні на хвилину, щоб без перебоїв забезпечувати людей товарами першої необхідності, такими як каші, цукор, чай  та інші продукти харчування.

Головний закон КФ “Квітень” – розвиток! І він  полягає не лише в новітньому технічному устаткуванні, а і в наших співробітниках. Наша сила, гордість і рух вперед – в людях! Саме вони створюють нашу солодку продукцію, вони працюють над її зовнішнім виглядом і вони ж є головними дегустаторами і критиками. Персонал фабрики – кваліфікований і мотивований. Це більше 1400 співробітників, середній вік яких 35 років. Кваліфікація і досвід, з одного боку, молодість, креативність і гнучкість – з іншою. Усе це – свого роду інкубатор нових ідей і підходів. У нас є бажання робити краще, робити смачніше, робити якісніше.

Я вважаю, що солодощі КФ “Квітень” здатні дарувати ендорфіни, збирати за чашечкою кави або чаю друзів, прикрашати святкову сімейну вечерю, бути маленькою радістю серед напруженого робочого дня. Адже саме з таких дрібниць і складається людське життя!

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.