Яскраві апетитні торти, круасани ідеальної форми, ніжні хрусткі вафлі …
Обираючи все це, людина в першу чергу звертає увагу на зовнішній вигляд продукції, цікавиться її смаковими якостями. А ось про нюанси виробництва улюблених солодощів замислюється мало. І саме так повинно бути!

Моє завдання, як директора з виробництва кондитерської фабрики, полягає в тому, щоб наші покупці отримували смачну і ідеальну на вигляд продукцію, в якісній упаковці і достатній кількості. І я з упевненістю можу сказати – ми з цим справляємося!

Фабрика «Квітень» – це величезний механізм. Цілодобово на підприємстві працює три великих цехи. Перший – виробляє торти, рулети, тістечка, круасани. Другий – спеціалізується на вафельній та грильяжній продукції. Третій цех – фасувальний, в якому працює близько 40 розфасовувальних автомати. Але, не дивлячись на масштабність фабрики, де кожне обладнання, кожна виробнича лінія має свої завдання, результат роботи підприємства єдиний – гідна і конкурентна продукція.

Щоб не розгубити довіру українців, яку ми заробляли роками, і відповідати запитам нинішніх споживачів, фабрика «Квітень» щороку оновлює свою технічну базу. Сучасне обладнання допомагає нам підвищити якість і збільшити кількість продукції, що випускається. Нові автоматизовані лінії дозволяють знизити витрати на виробництво, а, відповідно, дають можливість зменшити ціни на наші товари.

Технічний прогрес не стоїть на місці і той, хто не йде в ногу з часом часто залишається поза справами. Тому, на мій погляд, головне завдання фабрики «Квітень» не зупинятися на досягнутому, розвиватися, розширювати асортимент і запускати нові виробничі лінії.

 

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.