Повітряні креми, шоколадні помадки, ароматна випічка і ідеї смачнихначинок – це моє життя і моє хобі родом з дитинства. Моя мама – дуже хороший кондитер, тому різноманітні смаколики і солодощі оточували мене з народження. Я була першим дегустатором всіх нових маминих рецептів.

Вже тоді я точно знала, що теж стану кондитером.

Солодка продукція кондитерської фабрики «Квітень» – це наше колективне дітище, а посада кондитера – основна на такому підприємстві. Кондитер у відповіді за все: смакові якості продукції, її зовнішній вигляд та розробку новинок. Контроль за дотриманням норм і стандартів при виробництві кондитерських виробів теж покладено на кондитерів. Доречі, з цим на КФ «Квітень» дуже строго !!!

Кондитер – це, свого роду, алхімік, я б сказала – чарівник, який повинен вмілопоєднати різноманітні інгредієнти і при цьому точно знати смак, який він
 хоче отримати. Мені здається, у нас це виходить. Адже фабрику «Квітень» знають і люблять! Про це говорить і зростання продажів нашої кондитерки, і кількість індивідуальних замовлень.

Моя професія творча. Я завжди перебуваю в пошуку і прагненні створити щось нове, незвичайне. Солодка продукція «Квітень» ніколи не була однотипною і одноманітною. І зараз ми не зупиняємося на досягнутому. Хочемо дивувати наших покупців, адже продукція у нас непроста! Вона обовязково повинна викликати позитивні емоції, приносити радість і насолоду.

 

Головним критерієм успіху КФ «Квітень» я вважаю злагодженість колективу і прагнення до наших спільних цілей – бути кращими, бути гідними поваги покупців. Як одна з творців солодкої продукції кондитерської фабрики «Квітень» я сміливо заявляю – наша продукція створена з душею!!

Про нас говорять

  • «Квітень» - смачні, якісні та доступні кондитерські вироби.